Kinnisvaraarenduste müük

Nord Property aitab kinnisvaraarendajatel oma arendusprojektid edukalt realiseerida. Kui olete kinnisvaraarendaja, kuid ei soovi arenduse müügiga ise tegeleda või esineb müügiprotsessis komplikatsioone, on parim pöörduda meie ekspertide poole. Koos leiame Teie objekti müügiks sobivaima strateegia.

Arenduste edukaks müümiseks töötame iga objekti jaoks välja unikaalse turundusstrateegia, mis hõlmab individuaalseid kodulehti ning põhjalikku reklaamikampaaniat. Teeme koostööd mitmete Nord Property sisekujundajate ja teiste sisekujundusettevõtetega, et pakkuda Teie arendusprojekti potentsiaalsele ostjale parimat lõpplahendust. Samuti leiame vajadusel koostöös suurimate krediidiasutustega müügiprotsessi läbiviimiseks optimaalseima finantseerimisviisi.

Aitame Teie kinnisvara realiseerimisele kaasa kõigis selle müügiprotsessi etappides, alustades pinna tutvustustamisest potentsiaalsetele huvilistele kuni ostu-müügi lepingu vormistamise ning notariaalse müügiaktini. Anname Teile jooksvalt tagasisidet müügiprotsessi käigust, sealhulgas huviliste hulgast ning üldisest hinnangust arendusprojektile. Anname ka omapoolsed soovitused objekti müügiedu maksimeerimiseks ning vastastikuses koostöös leiame Teie objektile ostja.