Kinnisvara vahendusteenus

Nord Property kinnisvara vahendusteenus hõlmab ostu-, müügi- ja üüritehinguid nii era- kui ärikliendile. Meie professionaalsed maaklerid tagavad Teie kinnisvara kiire ja efektiivse realiseerimise, kasutades selleks pikaajalisi kogemusi, laiaulatuslikku kontaktibaasi ning uuenduslikke müügistrateegiaid.

Kinnisvara müük

Kui soovite oma kinnisvara müüa, aitavad Nord Property maaklerid Teie kinnisvaraobjekti muuta maksimaalselt atraktiivseks ning laialdaselt kättesaadavaks. Selleks kaasame müügitegevusse professionaalse fotograafi ning lisame objektist detailse kuulutuse kõigisse suurematesse kinnisvaraportaalidesse. Lisaks sellele on Nord Property üks vähestest kinnisvarabüroodest Eestis, mille kuulutused avaldatakse välismaises kinnisvaraportaalis, maksimeerides sellega laialdase sihtgrupini jõudmise võimaluse. Sellest tulenevalt saab klient oma kinnisvaraobjekti eest tõenäolisemalt kätte soovitud müügihinna, seda samas võimalikult lühikese müügiperioodiga.

Kinnisvara ost

Kinnisvara ostmisel aitavad meie maaklerid Teil jõuda parima tulemuseni. Soetades uut kodu, äripinda või maatükki elamu rajamiseks, on tähtis olla kursis kõigi võimalike pakkumistega ning teada kinnisvaraturu hetkeseisu – siinkohal tulevadki appi meie maaklerid. Nord Property meeskond leiab sobiva objekti kõiki Teie soove ja vajadusi silmas pidades, tehes selleks vajadusel koostööd ka kõigi teiste ettevõtetega kinnisvaravaldkonnast. Kinnisvara soetamiseks vajaliku finantseeringu leidmiseks aitab Nord Property koostöös suurimate kommertspankade ja krediidiasutustega kokku leppida Teie jaoks soodsaimad laenutingimused.

Kinnisvara üürile andmine

Üürileandmise puhul on oluline luua vastastikune usaldusväärne suhe üürileandja ja –võtja vahel ning seetõttu on hea, kui omanikul on valida mitmete üürilevõtjate seast. Tagamaks suurima võimaliku nõudluse omaniku poolt üüritavale kinnisvaraobjektile, kuulutab Nord Property sarnaselt müügile töös olevaid objekte kõigis suuremates kinnisvaraportaalides ning kaasab professionaalse fotograafi – suure pakkumiste hulga korral langetatakse üüriotsus tihti esmamulje põhjal, milles olulisel kohal on piltide atraktiivsus. Lisaks sellele viib Nord Property läbi taustauuringu potentsiaalsete üürnike suhtes, välistamaks võimalikke ebameeldivusi kinnisvara korrashoiu või üürimaksete laekumise osas. Korrektset üürisuhet aitab tagada ka meie poolt professionaalselt vormistatud üürileping, mis sätestab detailselt osapoolte õigused ja kohustused.

Kinnisvara üürile võtmine

Üürilevõtmise keerukaimaks aspektiks on sadade pakkumiste seast sobivaima pinna leidmine. Teie soovidest lähtudes aitavad meie maaklerid leida Teile kõige meelepärasema kinnisvaraobjekti, säästes sellega Teie aega ja vaeva. Olgu tegemist kas eluruumide või äripinnaga - Nord Property viib üüritehingud läbi sujuvalt ning turvaliselt.


Põhjuseid, miks kasutada just Nord Property vahendusteenust, on seega mitmeid:

  • Kuulutame kõigis suuremates kinnisvaraportaalides Eestis, samuti välismaistes portaalides – avaldame kuulutused mitmekeelsena
  • Kaasame Teie objekti atraktiivsuse tõstmiseks professionaalse fotograafi
  • Saate meiepoolse analüüsi tulemusel ülevaate kinnisvaraturu hetkeseisust
  • Meie kaudu saavad lahenduse kõik võimalikud juriidilised küsimused, tagades tehingute turvalisuse