EST ENG RUS GER FIN SWE ESP

Sisekujundusteenused

Sisekujundus koosneb paljudest pisidetailidest ja nende sidumine ühtseks tervikuks nõuab tihti eriala spetsialisti head nõu ja abi. Kuna igapäevaste tööde ja tegemiste kõrvalt napib tihti aega, et luua päris ise funktsionaalne ning kõiki nõudmisi täitev elu- või töökeskkond, pakub Nord Property kinnisvarabüroo oma klientidele ka sisekujundusteenust, tänu millele muutub Teie elu veelgi lihtsamaks.

Müügieelne konsultatsioon & sisekujundus:

Konsultatsiooni käigus saate ideid kinnisvara müügi- ja üüripotensiaali suurendamiseks, aitame Teil välja tuua ruumide parimad omadused. Läbimõeldud eeltöö koos maitsekate kujundusvõtetega soodustavad huviliste leidmise ning tehingu realiseerimise kiiremini!

Elu- ja äriruumide sisekujundus:

Meil kõigil on aimatav ettekujutus sellest, milline võiks ümbritsev ruumikeskkond olla. Aitame Teil visualiseerida tekkinud ideed ja mõtted ühtseks tervikuks ning luua uutes või juba olemasolevates ruumides isikupärane kujunduskontseptsioon. Meie juurest saate kodu koos kodutundega, põhiplaanidest kuni lõppteostuseni.

Eritellimusmööbli projekteerimine:

Köökide, garderoobide, vannitubade jm abiruumide disain koos usaldusväärsete Eesti tootjatega. Kasutame vaid kvaliteetseid materjale & kogemustega koostööpartnereid.