EST ENG RUS GER FIN SWE ESP

Kinnisvarateenused hispaanias

Nord Property pakub erinevaid kinnisvaraalaseid teenuseid Hispaanias. Meie meeskond leiab Teile Hispaania parimad piirkonnad kinnisvara soetamiseks ja annab Teile ülevaate kohaliku turu üldisest olukorrast.

Lisaks aitab Nord property Teid ka kõigis Hispaanias kinnisvara soetamisega seonduvates juriidilistes küsimustes - alustades sobiva kinnisvaraobjekti leidmisest ning lõpetades Hispaaniasse elama asumisega.

Pakume kinnisvara müügi- ja vahendusteenust ka Hispaanias kinnisvara müüa soovivatele eraisikutele ja ettevõtetele. Nord Property professionaalne meeskond koostab Teie kinnistule turu- ja müügipotentsiaali põhjaliku ülevaate ning koostab vastavalt sellele parima võimaliku efektiivsusega müügistrateegia. Vahendusteenuse ühe osana pakume Teie kinnisvara meie rahvusvahelisele kliendibaasile, lisaks avaldame kuulutusi ja suunatud reklaami valitud rahvusvahelistel sihtturgudel, sealhulgas Venemaal ja Skandinaavias.

Omades lokaalset kohalolekut sihtturgudel, pakume Nord Property meeskonnaga Teile professionaalset, usaldusväärset ning rahvusvaheliselt tugevalt integreeritud kinnisvarateenust, olgu Teie huviks uue kodu leidmine väljaspool Eestit või puhkuse ajaks majutuse leidmine.