Marju Mölder

Marju Mölder

Kutseline kinnisvaramaakler

Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

KKM 150508

+372 520 0663

Minust

Alustasin tegutsemist maaklerina 2002. aastal peale kinnisvaramaakleri põhikoolituse läbimist ning selle aja jooksul on kogunenud päris laialdane kogemustepagas. Väärtustan kõrgelt haridust ja teadmisi. Selleks, et kliendid võiksid ikka minu peale loota, olen kolmel korral sooritanud kinnisvaramaakleri kutseeksami ja osalenud mitmetel erialastel koolitustel.
Olen lõpetanud Tallinna Tehnikaülikoolis toiduainetööstuse tehnoloogia eriala. Mulle meeldib suhelda ja aidata klientidel lahendada nende kinnisvara-alaseid probleeme. Mind ei heiduta ka keerukamad juhtumid. Räägin klientidega eesti, vene ja inglise keeles. Kinnisvaramaakleri töös meeldib mulle vaheldusrikkus, suhtlemine huvitavate inimestega ja võimalus planeerida ise oma aega.
Kliendi huvi sean alati esikohale ja kliendi rahulolu teeb meele rõõmsaks!
Minu tegevusvaldkond on eluotstarbelise kinnisvara müügi-, üüri- ja ostutehingute vahendamine.
Aegade jooksul olen tegelenud päris mitmesuguste huvialadega nagu koorilaul, enesetäiendamine, keeleõpe, käsitöö, sukeldumine, fotograafia. Viimasel ajal pakub enim huvi aiandus, koertenäitused ja koerasport. Tänu lemmikloomale saan palju värskes õhus ja looduses viibida, mida väga naudin.

Minu pakkumised