EST ENG RUS GER FIN SWE ESP

Eesti, Harjumaa, Keila vald, Tuulna küla, Heliose

Objekti ID: 13322
  • Tehingu andmed

   Objekti tüüp: Maa
   Tehing: Müüa
   Soodushind: 54 900 €
   Hind: 75 000 €
   29.25 €/m²
  • Objekti asukoht

   Riik:Eesti
   Maakond: Harjumaa
   Linn/vald: Keila vald
   Linnaosa: Tuulna küla
   Tänav: Heliose
   Katastri nr: vaata andmeid maaregistrist
  • Objekti andmed

   Tubade arv: 4
   Üldpind: 57.4 m²
   Krundi suurus: 1 877 m²
   Korruseid: 2
   Magamistubade arv: 2

   Küte

   Puuküte
  • Kirjeldus

   Omandivorm: kinnistu
   Hoone materjal: puitmaja
   Katus: eterniitkatus
   Kanalisatsioon: lokaalne
   Energiamärgis: puudub
  • Lisaandmed

   Tööstusvool
   Rõdu
   Terrass

   Ümbruskond

   Asukoht: Asulas
   Teed: Heas korras
   Hoonestus: Eramud
   Lähim veekogu: Oja
   Veekogu nimi: Treppoja
   Veekogu kaugus: 30 m
   Kauplus: 700 m
   Ühistransport: 300 m
Treppoja kaldaga piirnev privaatne kinnistu.

Lisainfo

Müüa üheks Eesti kauneimaks peetava joastiku Treppojaga piirnev Metsaveerul asuv 1877 m² suurune kinnistu. Kinnistu on omapäraselt kahetasandiline, kõrgemas pooles asub endine suvila, mille puhul uuel omanikul tuleb teha otsus, kas renoveerida või rajada endale uus eramu.

Esimesel korrusel paikneb väga suurte klaasidega elutuba millest saab otse astuda ka poolt maja ümbritsevale rôdule, millelt avaneb vaade kinnistule ning Treppojale.

Esimesel korrusel on peale suure kaminaga elutoa veel üks magamistuba, köök ja kuivkäimla. Köögist on ligipääs algselt pesemiseks ehk saunaruumiks môeldud ruumi, mida hiljem on lihtsalt panipaigana kasutatud.

2. korrusel on lisaks kaks tuba, millest üks on läbikäidav. Hubasust lisab 2. korrusel paiknev samasugune suur rôdu, kui on alumisel korrusel.

Kinnistu asub tupiktänava lõpus, mis pakub privaatset, rahulikku ning vaikset elu- või puhkekeskkonda. Ligi pooled samal tupiktänaval elavatest inimestest elab kohapeal ka aastaringselt. Tupiktänava muudab turvalisemaks ka värav, mis asub ristteel suurema teega.

Veetoru (25mm must polietileen) on veetud maa seest maja alla ja toru ots tuleb maast välja rôdu serva all, kraan otsas, et suvel vett vôtta saaks. Antud torustiku edasiehitus ei ole keerukas, sest maja on ehitatud vaivundamendile ning ligipääs toruni on lihtne. Hetkel on maja poole tulev magistraaltorustiku haru talveks kinni keeratud - tänava ääres krundi serval on selleks maa sees magistraaltorul ventiil.

Majas on olemas liitumine kolmefaasilisele 380V tööstusvoolule. Voolukilp on koridoris ukse kôrval.

Kinnistul on hooldamist vajavad õunapuud, samuti erinevad ilu – ning marjapõõsad. Kinnistu madalam osa piirneb Treppojaga, mis pakub silmailu nii talvisel, kui suvisel ajal.

Suurem ühistranspordipeatus (Kloogaranna) asub umbes 500 meetri kaugusel - sellest peatusest sõidavad nii bussid kui ka marsruuttaksod.

Kloogaranna rongipeatus on ligikaudu 2 km kaugusel. Populaarne Klooga suplusrand on autoga minnes umbes 2 km kaugusel, kui jala minnes läbi Oja tee jalakäiaterada on teekond lühem.

Logistiliselt sobiv koht ka lastega perele, koolibuss Keilasse ning Tallinnasse läheb Treppoja poe vahetust lähedusest (500 m). Keila linn asub 10 km autosõidu kaugusel ning Tallinn on 35 km (40 min autosõidu/ 1 h ühistranspordiga sõidu) kaugusel.

Huvi korral võtke kindlasti ühendust!