EST ENG RUS GER FIN SWE ESP

Eesti, Harjumaa, Jõelähtme vald, Koogi küla, Koogi tee

Objekti ID: 13074
  • Tehingu andmed

   Objekti tüüp: Maa
   Tehing: Müüa
   Soodushind: 69 900 €
   Hind: 85 000 €
   4.01 €/m²
  • Objekti asukoht

   Riik:Eesti
   Maakond: Harjumaa
   Linn/vald: Jõelähtme vald
   Linnaosa: Koogi küla
   Tänav: Koogi tee
   Katastri nr: vaata andmeid maaregistrist
  • Objekti andmed

   Krundi suurus: 17 420 m²

  • Kirjeldus

   Omandivorm: kinnistu
   Kanalisatsioon: puudub
   Energiamärgis: puudub
  • Ümbruskond

   Asukoht: Asulas
   Teed: Heas korras
Osalise kõrghaljastusega kinnistu Jägala joa vahetus läheduses.

Lisainfo

Müüa väga kaunis piirkonnas asuv 17420 m² suurune elamumaa kinnistu Jõelähtme vallas, Koogi külas. Kinnistu asub Koogi tee vahetus läheduses, mis tagab isegi kehvade ilmastikuolude puhul hea ligipääsu kinnistule. Samas arvestades kinnistu pindala ei häiri tee Teie igapäevaelu. Võimalik on vajadusel jagada kinnistu mitmeks (3-4) katastriüksuseks.

Kanalisatsiooni ning elektriliitumist hetkel ei ole, kuid mõlema ehituseks kõik vajalik on läheduses ja naaberkinnistutel korraldatud.

Koogi tee 29 kinnistu jääb lähimast madalpinge alajaamast 400 m raadiusesse.
Ühe ampri maksumus on liitumisel 156 eurot/amper (koos km-ga), millele lisandub menetlustasu Elektrilevile summas 72 eurot.

Üldplaneeringu alusel on reegliks, et üle 3000 m² kinnistutel ei ole hoonetealune ehituspind mitte enam kui 600 m² (koos parkimisala ja teega). Hoonetealune ehituspind müügis olnud/ olevatel kinnistutel on kuni 300 m² (väiksemad kinnistud enamasti, suuremate puhul maksimaalselt + 100 m²). Elamute korruselisus on maksimaalselt kaks ning hoonete arv krundil samuti kaks, millest üks on abihoone. Eluhoone suurim lubatud kõrgus maapinnast on lubatud tavapäraselt 9 m.

Need ei ole lõplikud ega täpsed arvud vaid tulenevad eelnevatest sarnastest lubadest! Load tuleb hankida Jõelähtme Vallavalitsuselt, kuid kuna kinnistu reaalne kasutusotstarve on 100 % elamumaa, siis on antud protsess kergendatud. Võimalik alustada ehitust kooskõlastatud ehitusteatisega.

Arutatud on kinnistu jagamist kolmeks/ neljaks eraldi katastriüksusest ning sellekohane algne kooskõlastus on olemas. Paberid ning täpsed joonised on hetkel töös ning Maanteeametiga mahasõit on samuti läbi arutatud - sellekohane plaan on lisatud piltidesse, kus punane nool tähistab eeldatavat sissesõiduteed.

Väga hea transpordiühendus nii autoga, kui ühistranspordiga. Küla keskuses asub Koogi peatus, millest väljuvad 1-2 tunniste vahedega bussid Tallinna suunas. Ühistranspordiga sõit Tallinna Kesklinna (Balti Jaam) kestab 35 - 42 minutit.

Autoga sõidab Tallinna Kesklinna 25 - 30 minutit. Enda jaoks täpsema aja saate vaadata Google Maps'ist, kui kasutate otsinguks kinnistu koordinaate (59.441490, 25.174605).

Kõige lähemal asub Kostivere kool (http://kostivere.edu.ee/et/) ning Kostivere lasteaed (http://www.kostilaps.ee/www/). Antud haridusasutustega on olemas ühistranspordiühendus Koogi külast. Koolis toimivad ka mitmed treening- ning huvirühmad.

Kinnistu asub 1 km kaugusel Jägala Joast. Koogi pood asub kinnistust 200 meetri jalutuskäigu kaugusel ning on avatud igapäevaselt kell 10.00 - 21.00.

Huvi korral võtke kindlasti ühendust e-posti või telefoni teel. Huvi korral võite ühendust võtta ka ainult osa (nt eraldatava katastriüksuse) ostusoovi korral.