Eesti, Harjumaa, Jõelähtme vald, Iru küla, Põllu tee

Objekti ID: 14231
  • Tehingu andmed

   Objekti tüüp: Maja
   Tehing: Müüa
   Hind: 290 000 €
   784.84 €/m²
  • Objekti asukoht

   Riik:Eesti
   Maakond: Harjumaa
   Linn/vald: Jõelähtme vald
   Linnaosa: Iru küla
   Tänav: Põllu tee
   Katastri nr: vaata andmeid maaregistrist
  • Objekti andmed

   Tubade arv: 5
   Üldpind: 369.5 m²
   Kinnistu suurus: 1 710 m²
   Ehitusaasta: 1999
   Korruseid: 2
   Magamistubasid: 3

   Küte

   õliküte
  • Kirjeldus

   Omandivorm: kinnistu
   Hoone materjal: telliskivimaja
   Kanalisatsioon: tsentraalne
   Energiamärgis: puudub
  • Sisustus

   Mööbli võimalus
   Valgustid
  • Vannituba ja pesemisvõimalused

   Boiler
   Saun
   WC ja vannituba eraldi
   Dušš
   Pesumasin
   WC
  • Köök

   Köögimööbel
Suur eramu Pirita jõe läheduses!

Lisainfo

Müüa huvitava arhitektuurse lahendusega kivimaja Iru külas, Pirita jõest mõnesaja meetri kaugusel.

Maja siselahendus on väga praktiline ning annab suurel perekonnal kõigile väga palju privaatsust. Maja ehitusel on kasutatud mitut tasapinda ning 2-korruseline maja paikneb tegelikkuses neljal erineval tasapinnal. Lisandub väga suur saunaala hoone keldrikorrusel, kus on nii leiliruum, vanniga pesuruum, kui ka kaminasaal koos suure panipaigaga. Lisaks paikneb 0-korrusel katlaruum, milles on hoone kütte- ja veesüsteemid.

Maja saab laias laastus jagada kaheks, ning planeering on järgnev:

1. korrusel paikneb läbi maja planeeringuga köök/ söögituba, mille kõrval on lisaks üks ligikaudu 30 m² suurune abiruum, mille kasutusotstarbe saab Omanik ise valida. Samuti on läbi selle ruumi ligipääs suurde garaaži.

Köök-söögituba ja 1. elutuba eraldab garderoobiruumiga koridoriosa, millest on ligipääsud nii maja ette, kui ka sisehoovi. Koridoris paikneb lisaks üks tualettruum.

Koridorist läheb üks pooltrepp ülesse esimesele poolkorrusele, kus paikneb suurem, ligikaudu 50 m² üldpinnaga, elutoa osa millest pääseb edasi kahte magamistuppa. Ühest ruumist on võimalik kujundada magamistuba ning teisest näiteks kontor.

Poolkorruselt avaneb puidust trepp 2. korrusele, kus paikneb samuti poolkorruste süsteemil kaks erinevat osa. Alustuseks trepist ülesse jõudes on suurem aatriumi osa, millest on ligipääs nii ühel pool majas asuvasse suure vannitoaga (duššinurk) kompleksi, kus on kaks eraldi tuba. Teises osas on samuti kaks erinevat ruumi ning vannituba (vann). Kõikides tubades on avarad aknad ning vaated lähipiirkonna elamutele.

Maja välissein on soojustatud FIBO kividest laetud sein, mis kaetud plastiklaudisega. Kõik maja siseseinad on tellisest ja FIBO plokist laetud, vahelagede puhul kasutatud raudbetoonpaneele.

Siseviimistlususes on kasutatud põrandatel vastavalt ruumidele nii täispuitparketti, kui ka laminaatparketti. Pesuruumide ja kaminasaali põrandaid katab keraamiline plaat. Uksed on puitspoonist ning seintel kasutatud tavalist värvi või tapeeti.

2019. aasta detsembrikuus teostatud majas põhjalik sisekoristus, et uue Omaniku jaoks oleks maja puhas.

Maja on ehitatud 2000. aastal, kasutusluba väljastatud aastal 2008.

Küttelahenduseks on lokaalne keskküte, mis lahendatud õlikatlaga. Lisaks annab väärtust kaminaruumis paiknev kamin, millest on veetud toru ka 2. korruse ühte tuppa, et kaminat küttes ka soe tuppa läheks.

Elektriühendus olemas, võimsuseks 3x220 V, 30 A.

Maitsekalt haljastatud 1710 m² suurune kinnistu, millel paikneb nii sisehoovis suurem terrass, kui ka üks suvemaja ning eraldi väiksem hoone, milles hoida näiteks aiatööriistu.

Põllu tee 2 kinnistu asub koheselt Iru küla alguses, vaikses siserajoonis ning seda ümbritsevad samal tänaval paiknevad uusehitised. Sõbralikud naabrid. Lähim toidupood asub ligikaudu 400 meetri kaugusel ning ka ühistranspordi ühendus on väga hea. Kesklinna autoga 15 min pikkune teekond.

Küsimuste korral võtke kindlasti ühendust ning leiame Teile sobiva aja majaga tutvumiseks.---

Soovid müüa või üürile anda kinnisvara? Võta minuga ühendust!