Eesti, Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Magdaleena 3

Objekti ID: 14257
  • Tehingu andmed

   Objekti tüüp: Korter
   Tehing: Müüa
   Soodushind: 188 000 €
   Hind: 200 000 €
   1 902.83 €/m²
  • Objekti asukoht

   Riik:Eesti
   Maakond: Harjumaa
   Linn/vald: Tallinn
   Linnaosa: Kesklinn
   Tänav: Magdaleena
   Maja nr: 3
   Katastri nr: vaata andmeid maaregistrist
  • Objekti andmed

   Korrus: 5
   Tubade arv: 3
   Üldpind: 98.8 m²
   Kinnistu suurus: 3 537 m²
   Korruseid: 5
   Magamistubasid: 2

   Küte

   Elektriline põrandaküte
   Elektriküte
   Kaminaküte
  • Kirjeldus

   Omandivorm: korteriomand
   Hoone materjal: telliskivimaja
   Kanalisatsioon: tsentraalne
   Energiamärgis: E
  • Ümbruskond

   Asukoht: Linna keskuses
   Teed: Asfalteeritud
   Hoonestus: Eramud
   Kauplus: 400 m
   Ühistransport: 200 m
  • Sisustus

   Mööbli võimalus
Eksklusiivsete lahendustega korter Kesklinna piiril!

Lisainfo

Müüa Kesklinna linnaosas, Magdaleena tänaval paiknevas kortermajas avar 3-toaline, eraldi ruumis paikneva köögiga korter.

Korteris on eelnev omanik enamus lahendusi ümber ehitanud, sh ehitatud karniisid, paigaldatud helisüsteemid ja akvaarium. Korteri kõiki tubasid eraldavad topeltuksed, mis tagavad privaatsuse. Magamistoad paiknevad korteri eri nurkades. Kõik korteris olev mööbel jääb soovi korral uuele Omanikule.

Korteris on elektrikerisega saun ning mullivanniga wc/ dušširuum. Duširuumi paigaldatud mullivanni kõrvale, pildiraami sisse, telekas, et mugavalt mullivannis lõõgastuda.

Kogu korteris on paigaldatud erinevad LED valgustuslahendused. Sooja annavad erilise disainiga prantsuse radiaatorid (elektriküte) topeltuksed, mööbel jääb sisse.

Korteri kommunaalkulud on suuresti olenevalt elaniku elektritarbimisele, kuid kõik kommunaalkulud kokku on suvisel ajal umbes 140 € ja talvisel ajal 250 € kuu kohta.

Korteriga koos on panipaik hoone 0-korrusel. Parkimine kinnises sisehoovis, kus parkimiskohad pole notariaalse kasutuskorraga, kuid umbes 20 parkimiskohta ning alati omaniku sõnul parkimisvõimalus olemas olnud.

Kortermaja fassaad ja katus renoveeritud ning soojustatud 2007. aastal. Trepikodade uksed võimalik avada fonolukuga. Korralik ja puhas trepikoda, kõik seinad värskelt värvitud.

Korter asub logistiliselt väga heas asukohas - mugavad ja kiired transpordiühendused kõikide Tallinna linnaosadega. Kortermaja ümbruses paikneb mitmeid kaubandus-, teenindus-, tervishoiu-, haridus- ning muid igapäevaeluks vajalikke asutusi. Lähim ühistranspordi peatus asub täpselt maja kõrva, teised ühistranspordipeatused umbes 200 m raadiuses.

---

Soovid müüa või üürile anda kinnisvara? Võta minuga ühendust!