Eesti, Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Laeva 1

Objekti ID: 14955
  • Tehingu andmed

   Objekti tüüp: Äripind
   Tehing: Üürile anda
   Hind: 15 €
   0.00 €/m²
   Valmidus: Uus ehitis
  • Objekti asukoht

   Riik:Eesti
   Maakond: Harjumaa
   Linn/vald: Tallinn
   Linnaosa: Kesklinn
   Tänav: Laeva
   Maja nr: 1
   Katastri nr: vaata andmeid maaregistrist
  • Objekti andmed

   Üldpind: 6 000 m²
   Kinnistu suurus: 5 057 m²
   Ehitusaasta: 2019
   Korruseid: 5
   Parkimine: tasuline
   Parkimiskoht: maja all parklas
   Kasutusvaldkond: büroo, teenindus, tootmispind

  • Kirjeldus

   Omandivorm: üürileping
   Kanalisatsioon: tsentraalne
   Energiamärgis: A
  • Ümbruskond

   Asukoht: Linnas
   Teed: Asfalteeritud
   Hoonestus: Korterelamu / büroohoone
   Lähim veekogu: Meri
   Merevaade
Porto Franco-linna uus süda!

Lisainfo

Üürile anda erineva suurusega büroo pindasid 2020 aastal valmivas Porto Franco linnakus.

Kolmele kinnistule ehitatavad hooned on 5 korrust maapeal ja 3 korrust maa-alla ning üldpinnaga ligikaudu 150 000m², millest kaubanduskeskuse renditavad pinnad on kokku ligikaudu 32 000 m², kesklinna suurim hüpermarket ligikaudu 6600 m², kohvikuid ja restorane ligikaudu 5700 m², suveterrasside ja -rõdude ala ligikaudu 2500 m², moekaubandus ligikaudu 14 000 m², maa-alune parkla kokku ligikaudu 1170 autole, bürookeskuse renditav pind ligikaudu 25 530 m².
Igale ettevõttele saab rajada neile sobiva büroo. Korruse väikseim büroo võib olla umbes 40 m² ja suurim 2300 m².

Keskuse kahel esimesel korrusel leiavad koha erinevad keskmise, keskmisest kõrgema ning premium-klassi moe- ja ilukaupade, aksessuaaride ning jalatsite mono- ja multibrändi kontseptsioonid, disainerite butiigid ning muud ärid. Porto Franco Admiraliteedi basseini äärsel poolel asuvad läbi kahe korruse restoranid, kust on võimalik nautida suurepäraseid vaateid Vanasadama jahisadamale. Esimesel ja teisel korrusel, kolmanda korruse bürootänaval ning hoonetevahelistes sisehoovides asuvad väiksemad söögikohad, restod ja õdusad kohvikupinnad.

3. korruse tasandil on klaaskatusega bürootänav, mis ühendab omavahel kuut bürookorpust. Bürootänaval asuvad ka nõupidamisruumide keskus, äri-lounge, bistroo ja büroodele igapäevaseid teenuseid pakkuvad teeninduspinnad. Eelkõige on mõeldud erinevate ilu- ja spaateenuseid, turismiteenuseid ja bürooteenuseid pakkuvaid ja ka muude büroode, nende töötajate ja keskuse igapäevakülastajate tegemisi toetavaid ettevõtteid.
Büroodele lisavad avarust 3,4 m kõrgused laed. Puudub ripplagede vajadus, sest ühised kommunikatsioonid asuvad üldkasutatavates koridorides. Maast laeni aknad muudavad büroo töökeskkonna avaraks ja valgusküllaseks. Kõigis büroodes on ka avatavaid aknaid.
Kõik juhtmed ja torustikud saab paigutada tõstetud põrandate alla (150-250 mm betoonpõrandast). Tõstetud põrandad võimaldavad ka kiiret töökohtade ümberpaigutamist.

Porto Franco bürootöötajate ja külastajate kasutuses on kaasaegne spordiklubi, kus on kvaliteetseima sisustusega rühmatreeningute stuudiod, avar ja valgusküllane kardio- ja jõuseadmete ala, professionaalsed treenerid rühma- ja eratreeningute läbiviimiseks.
Porto Franco asub Tallinna südalinnas Admiraliteedi basseini ja Ahtri tänava ääres. Ahtri tänav on üks peamisi ühendusi Tallinna kesklinna ning ida- ja läänepoolsete linnaosade vahel, vahetus läheduses asuvad reisi- ja kruiisisadam, mida läbivad aastas üle 10 miljoni reisija.
Keskuse asukoht otse sadamat ja vanalinna ühendaval joonel on Tallinna külastavatele turistidele mugav peatuspaik.

Uus keskus saab olema hubane ajaveetmiskoht, kus nautida erinevaid maitseid ja söögikohti, ostelda või niisama jalutada, nautides vaateid nii Porto Franco vastas asuvale jahisadamale kui ka Tallinna vanalinnale. Külastajad leiavad kõik vajaliku Porto Francost või selle lähedusest. Vanalinn, Kultuurikatel, Linnahall, hotellid ja kino asuvad Porto Francost kõigest kolmeminutilise jalutuskäigu kaugusel. Lisaks olemasolevatele võimalustele on piirkonnas valmimas mitmed vabaaja-, elamu- ja infrastruktuuriarendused.

Üürihind on sõltuv ruumi suurusest, paiknemisest hoones ning vaatest kas merele või linnale. Hind alates 15 eur/m² kuni 18 eur/m². Hinnale lisandub käibemaks ja kommunaalkulud.
Porto Franco Admiraliteedi basseini poolsete vaadetega üüripindade üürihinnad jäävad nüüd vahemikku 16,5-18,5 eur/m²
Porto Franco Poordi tänava ja vanalinna poolsete vaadetega üüripindade üürihinnad jäävad edaspidi vahemikku 15,00-17,00 eur/m²
Hinnastamisel arvestatakse järgmisi parameetreid:
100 m² – 18€/m², 300 m² - 17€/m², 1000 m² – 16€/m², 3000 m²– 15€/m²

Esimese etapi hoone aadressil Laeva tn.1 valmimistähtaeg on 2020 III kvartal.

Helista ja küsi lisa!


---

Soovid müüa või üürile anda kinnisvara? Võta minuga ühendust!