EST ENG RUS GER FIN SWE ESP

Eesti, Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Laeva 1

Objekti ID: 13144
  • Tehingu andmed

   Objekti tüüp: Äripind
   Tehing: Üürile anda
   Hind: 1 750 €
   17.50 €/m²
   Valmidus: Uus ehitis
  • Objekti asukoht

   Riik:Eesti
   Maakond: Harjumaa
   Linn/vald: Tallinn
   Linnaosa: Kesklinn
   Tänav: Laeva
   Maja nr: 1
  • Objekti andmed

   Korrus: 3
   Üldpind: 100 m²
   Korruseid: 5
   Parkimine: tasuline
   Parkimiskoht: maja all parklas
   Kasutusvaldkond: büroo, teenindus

   Küte

   Keskküte
  • Kirjeldus

   Kanalisatsioon: tsentraalne
   Energiamärgis: B
  • Lisaandmed

   Lift
   Nõupidamisteruum
   Panipaik
   Terrass
   Ventilatsioon

   Ümbruskond

   Asukoht: Linnas
   Teed: Asfalteeritud
   Hoonestus: Korterelamu / büroohoone
   Lähim veekogu: Meri
   Veekogu nimi: Tallinna laht
   Merevaade
   Sportimisvõimalused
   Tänavavalgustus
  • Sisustus

   Valgustid

   Side

   Internet / Wi-Fi
  • Turvalisus

   Valve
   öine valve
   Fonolukk
   Turvauks
   Suitsuandurid
Parim büroopind linnasüdames.

Lisainfo

Kujutle ärikohtumist või -koosolekut inspireerivas kontoris, kus on lummavate vaadetega valgusküllane töökeskkond. Positiivne meeleolu on loomulik osa päevast. See loob parimad eeldused lennukateks ideedeks ja võimaldab firma töötajail olla ärivaldkonna tipus. Tulemuste sünniks on kõik tingimused olemas, ei mingit stressi.

Just sellise missiooniga kerkib paari järgneva aasta jooksul multifunktsionaalne ärikeskus PORTO FRANCO. See on täiesti uus tase, mis ühendab endas avaraid büroopindu ning on sama katuse all kvaliteetse toitlustuse, kaubanduse ja teenusepakkujatega.

Kõrgete lagede ja seinakõrguste akendega kontoritest haarab silm kauneid vaateid vanalinnale, Admiraliteedi basseini väikelaevadele ja avamerele. Bürookorpusi ühendab 3. korruse tasandil klaaskatusega sisetänav koos avarate trepi-, lifti- ja vastuvõtualadega. Korpuste vahele jäävad rohelised suveaiad, mida võib hooajaliselt kasutada puhkepaigana või erinevate väliürituste korraldamiseks.

PORTO FRANCO ärilinnaku planeeritav avamisaeg on 2020 a. III kvartal. Büroopinnad paiknevad 3.-5. korrusel, kokku saab ruumi olema 25 530 m², mahutades igapäevaselt rohkem kui 3 000 töötajat. Igale bürookliendile luuakse vastavalt vajadustele sobiva suurusega kontor, võimalusi selleks on alates 40 m² kuni 2300 m² ühel tasapinnal. Ühe korpuse üüripinna maht kolmel korrusel on kuni 3750 m².

Bürooklientide teenindamiseks on planeeritud maa-alune parkla koos kinnise jalgrattaparkla, käsipesula ning elektriautode laadimispunktiga. Ärikeskuse töötajatel on võimalus kasutada spordiklubi ja nõupidamisruumide keskust, rääkimata arvukatest söögikohtadest ja puhkealadest.

PORTO FRANCO asub Tallinna uues arenduspiirkonnas, mis on lähiaastatel muutumas uueks kaasaegseks linnasüdameks. Rajamisel on Reidi tee, mis ühendab Lasnamäe ja Pirita-Viimsi piirkonda Põhja-Tallinna, vanalinna ja Kristiine linnaosadega. Autoliiklus suunatakse tulevikus linnasüdamest eemale. Reidi tee suunab liiklusvoo Ahtri tänavale, mis toob Porto Francosse veelgi rohkem potentsiaalseid kliente. Tallinna linnakeskuse arenguplaanid näevad ette sadamaala ja linnaosade vahelise transpordiühenduse parandamise ning kümnendivahetuseks trammitee sadamaala ühendamiseks lennujaamaga.

Kui tunned, et äritegevuse uuele tasemele viimiseks on PORTO FRANCO tulevikukeskkond just see õige, siis võta kindlasti ühendust. Parimad pinnad on kiirematele.
Tutvustan lähemalt büroopindade tehnilisi eeliseid, hinnastamise põhimõtteid ja ärikeskust puudutavaid detaile. Päringu peale saadan rohkelt lisamaterjale.