EST ENG RUS GER FIN SWE ESP

Eesti, Harjumaa, Rae vald, Ülejõe küla

Objekti ID: 13246
  • Tehingu andmed

   Objekti tüüp: Maa
   Tehing: Müüa
   Hind: 150 000 €
   2.55 €/m²
  • Objekti asukoht

   Riik:Eesti
   Maakond: Harjumaa
   Linn/vald: Rae vald
   Tänav: Ülejõe küla
   Katastri nr: vaata andmeid maaregistrist
  • Objekti andmed

   Krundi suurus: 58 900 m²

  • Kirjeldus

   Omandivorm: kinnistu
Arenduseks sobiv kinnistu Tallinna ringtee kõrval.

Lisainfo

Müüa hoonestamata kinnistu Tallinna ringtee lähedal Ülejõe külas, suurusega 5,8 ha. Detailplaneeringut ning ehitusluba ei ole taotletud.

Rae Valla üldplaneeringu kohaselt on kinnistu osaliselt planeeritav Elamumaa ning osaliselt haljasala ja parkmetsa maa. Kinnistu läheduses olemasolev pumpla ning üldplaneeringu kohaselt perspektiivne kanalisatsioon. Osaliselt läbib kinnistut keskpingeliin.

Rae valla vee- ja kanalisatsiooniettevõtteks on AS Elveso, kelle liitumistingimuste kohta saab täpsemalt uurida - http://elveso.ee/.

Piirneb lääne poolt Tallinna ringteega, ida poolt Lagedi asulaga. Tallinna ringteest ca 1,0 km. Juurdepääs kõvakattega teelt.

Olenevalt liiklusest on ühendus Tallinna Kesklinnaga väga hea, autoga ligikaudu 15 - 20 minutit. Samuti on tänu pidevas arengus Tallinna ringteele (4-realiseks ehitus) väga hea transpordiühendus ülejäänud linnaosadega ning äärelinna aladega. Ülejõe piirkonnast väljuvad Hansabussi poolt pakutav koolibussi teenus nii Jüri, kui ka Järveküla kooliga. 3 kilomeetri kaugusel Lagedil on olemas lasteaed ja põhikool.