Hispaania, Canary Islands, Tenerife, Santa Cruz de Tenerife, Avenida Veinticinco de Julio

Objekti ID: 14058
 • See kuulutus ei ole aktiivne.

  • Tehingu andmed

   Objekti tüüp: Äripind
   Tehing: Üürile anda
   Hind: 1 650 €
   7.67 €/m²
  • Objekti asukoht

   Riik:Hispaania
   Maakond: Canary Islands
   Linn/vald: Tenerife
   Linnaosa: Santa Cruz de Tenerife
   Tänav: Avenida Veinticinco de Julio
  • Objekti andmed

   Tubade arv: 8
   Üldpind: 215 m²
   Korruseid: 1
   Kasutusvaldkond: büroo, kaubandus, teenindus

  • Ümbruskond

   Asukoht: Linna keskuses
  • Vannituba ja pesemisvõimalused

   WC
Äripind ekslusiivses asukohas Santa Cruz de Tenerife kesklinnas

Lisainfo

Väga avar äripind üürimiseks ekslusiivsel avenüül Santa Cruz de Tenerife kesklinnas. Suurte vitriinakendega äripind asub tänava tasemel. 215m² suurune üldpind on jaotatud kaheks suuremaks saaliks, viieks väiksemaks ruumiks ning lisaks on olemas ka tualett ja hoiuruumiks sobiv akendega poolkorrus põhikorruse kohal. Peamisel saalil on sissepääs otse tänavalt ja suured vitriinaknad, mis annavad palju päevavalgust. Paigaldatud on õhukonditsioneeri ventilatsioonitorud, vajalik on paigaldada mootor.

Viimati tegutses pinnal lasteriiete ja -kaupade pood, varasemalt on olnud kasutusel mööblikauplusena. Pind sobib suurepäraselt erinevateks kauplusteks, arsti vastuvõtuks, erinevat tüüpi kontoriteks või büroodeks, ilusalongiks või kliinikuks jne. Ei ole sobilik toitlustusettevõttele.

Veinticinco de Julio Avenüü asub Santa Cruz de Tenerife kesklinna ekslusiivses linnajaos, väga lähedal kesksele García Sanabria pargile, samuti Weyleri väljakule ja Hotell Menceyle ning teistele olulisetele kesklinna sõlmpunktidele. Avenüü on rohke jalakäijate ja autoliiklusega, mis tagab hea võimaluse igasuguse äritegevuse reklaamiks. Lihtsasti leitav ja ligipääsetav. Erinevad tasulised parklad vahetus läheduses.

Igakuine üür ei sisalda prügimaksu, ühistumaksu, vee- ja elektriarveid ega kvartalipõhist maksuarvestust. Antud kulud tasub üürnik lisaks üürile. Lepingu sõlmimiseks tuleb tasuda esimese kuu üür, deposiit kahe kuu üüri ulatuses ning vahenduskulu poole kuu üüri suuruses.

---

Soovid müüa või üürile anda kinnisvara? Võta minuga ühendust!